Oferty pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI CENTRUM KONFERENCYJNEGO

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 26 maj 2017 - brak

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi Centrum Konferencyjnego

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• obsługa audiowizualna wydarzeń organizowanych przez Centrum Konferencyjne Kopernik
• przygotowanie i konfiguracja sprzętu AV,
• konserwacja i nadzór nad sprzętem AV,
• współpraca z zewnętrznymi firmami obsługującymi konferencje w Centrum Konferencyjnym Kopernik,
• obsługa klientów korzystających z sal szkoleniowych,
• ścisła współpraca z organizatorami imprez,
• kontakt z firmami serwisującymi wyposażenia i sprzęt w Centrum  Konferencyjnym Kopernik,
• prace biurowe.

Wymagane kwalifikacje:
• doświadczenie w obsłudze audiowizualnej konferencji i/lub eventów,
• umiejętności instalacji oraz konfiguracji sprzętu multimedialnego i nagłośnieniowego,
• zdolności organizacyjnych, umiejętności planowania i samodzielności w działaniu,
• znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
• biegłej obsługi komputera (wiedza z zakresu użytkowania a także konfiguracji urządzeń peryferyjnych),
• znajomość pakietu MS Office w szczególności PowerPoint i Excel,
• zdolności manualne,
• odpowiedzialności, dokładności, rzetelności,
• dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz pracy w weekend.

Mile widziane:
• znajomość prawa zamówień publicznych,
• wykształcenie techniczne elektroniczne lub pokrewne.

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
• dużą różnorodność zadań,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji do dnia 04.06.2017 roku,
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U 2016 poz. 992)".
Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
Więcej o Centrum Nauki Kopernik na www.kopernik.org.pl