Oferty pracy

PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 czer 2017 - brak

VENITI Sp. z o.o. - agencja marketingu zintegrowanego. Zajmujemy się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy zagraniczne i e venty krajowe, kompleksowo obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy. Działamy zarówno w obszarze kreacji, jak i produkcji.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe przygotowywanie kreatywnych ofert projektów incentive travel

• Prowadzenie prezentacji dla klientów

• Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami

• Opracowywanie kosztorysów i planów budżetowych projektów

• Kompleksowa realizacja projektów

• Zarządzanie podwykonawcami w trakcie trwania projektu

Wymagania

•    Samodzielność i dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły
•    Znajomość świata, dobra orientacja geopolityczna
•    Biegła znajomość języka angielskiego, drugi język będzie dodatkowym atutem
•    Bardzo dobra znajomość MS Office, znajomość innych programów prezentacyjnych lub graficznych będzie dodatkowym atutem
•    Pasja do podróżowania i poznawania świata
•    Umiejętność pracy wielozadaniowej, radzenie sobie z presją czasu
•    Silna motywacja do pracy i nastawienie na działanie
•    Dyspozycyjność i gotowość do podróży
•    Mile widziane doświadczenie w branży MICE w zakresie realizacji wyjazdów incentive

Oferujemy

•    Samodzielne stanowisko i szeroki zakres obowiązków
•    Satysfakcję z pracy przy innowacyjnych, nieszablonowych projektach
•    Możliwość rozwoju zawodowego w branży MICE
•    Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
•    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
•    Preferowana własna działalność gospodarcza

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres e-mail: