Oferty pracy

SPECJALISTA DS. WYNAJMU CENTRUM KONGRESOWO-WYSTAWIENNICZEGO

Miasto: Nadarzyn
Czas trwania rekrutacji: 08 sie 2017 - brak

Ptak Warsaw Expo to największe w Polsce i Europie Środkowej międzynarodowe centrum targowo-kongresowe. Obiekt to 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej powierzchni 143 000 m2. To jedyny ośrodek targowy w kraju o tak wyjątkowej lokalizacji. Jest położony przy zbiegu najważniejszych dróg ekspresowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu dojazd do lotniska im. Chopina zajmuje jedynie 10 minut, a dojazd do centrum Warszawy - 15 minut. www.warsawexpo.eu

Opis stanowiska

  • Wynajem powierzchni Centrum kongresowo – wystawienniczego Ptak Warsaw Expo organizatorom targów, kongresów, imprez branżowych oraz  masowych
  • Odpowiedzialność za cały proces wynajmu:  pozyskiwanie i prowadzenie spotkań, prezentacja obiektu Ptak Warsaw Expo, przygotowywanie ofert najmu, finalizowanie współpracy
  • Budowanie i opieka nad portfelem Klientów
  • Współtworzenie bazy danych organizatorów targów, kongresów oraz innych imprez w Polsce i za granicą
  • Udział w targach, kongresach i imprezach branżowych
  • Bliska współpraca z Działami:  marketingu, technicznym i prawnym
  • Rozliczanie i przygotowywanie cyklicznych raportów z prowadzonych działań

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku odpowiedzialnym za współpracę biznesową (mile widziane doświadczenie handlowe lub w branży eventowej)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny
  • Znajomości innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności efektywnej w działania w pracy z Klientem biznesowym nastawionej na rezultat
  • Kreatywności i abstrakcyjnego myślenia
  • Proaktywności, pasji w działaniu, odwagi oraz otwartości na dynamiczne środowisko pracy
  • Gotowości do ewentualnych wyjazdów służbowych
  • Mile widziane znajomość rynku eventowego, MICE

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
  • Perspektywę rozwoju i awansu oraz szkoleń z zakresu branży targowej
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=529578096b63464081d248deba8745ce
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Gwarantujemy dyskrecje!

Administratorem danych jest PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.