Oferty pracy

EVENT MANAGER / FREELANCER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 sie 2017 - brak

Kuźnia Kulturalna to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy łączące w klimatyczną restaurację z dobrym jedzeniem oraz wyjątkową scenę kulturalną, na której występują topowi artyści. Wyszliśmy naprzeciwko oczekiwaniom klienta biznesowego. Przygotowaliśmy rozwiązania dla małych i dużych firm. Kuźnia Kulturalna to miejsce spotkań o różnym charakterze i wielkości: od śniadań biznesowych przez spotkania integracyjne, po szkolenia i konferencje dla ponad 200 osób.

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • rozwój biznesu w zakresie rynku korporacyjnego i publicznego
  • sporządzanie ofert, wycen, kalkulacji i umów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z klientami
  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług do klientów B2B
  • ponadstandardowe umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania kontaktów i budowy relacji z klientami
  • nastawienie na realizację celów
  • zdolności organizacyjne, proaktywna postawa, elastyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w wyjątkowym i prestiżowym miejscu, w przyjaznej atmosferze
  • Prowizja + system premiowy
  • szerokie możliwość rozwoju w ramach grupy QBI