Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sie 2017 - brak

Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. to spółka zarządzająca obiektami hotelowymi na terenie Polski. Pod swoimi skrzydłami posiada obecnie: Aries Hotel & SPA w Zakopanem, Klub Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klub Mila Kamień na Mazurach.

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będą należały:

  • stworzenie siatki dystrybucji i aktywna sprzedaż produktów hotelowych należących do grupy (Klub Mila Zegrzynek oraz Klub Mila Kamień);
  • realizacja budżetów sprzedażowych w segmencie MICE & Corporate Accounts;
  • aktywny udział w budowaniu relacji z kluczowymi klientami i maksymalizacji przychodów z segmentu MICE & Corporate Accounts;
  • bieżące i okresowe raportowanie do Kierownika Sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:
   * minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
   * doświadczenia w strukturach sprzedażowych;
   * zorientowania na detale;
   * zrozumienia wpływu poszczególnych decyzji sprzedażowych na działalność operacyjną hoteli;
   * umiejętności sprawnej komunikacji z managerami operacyjnymi;
   * zdolności negocjacyjnych na różnych poziomach organizacji;
   * umiejętności ustalania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym;
   * umiejętność sprawnego działania pod presją zorientowaną na wynik;
   * dobrej znajomości języka angielskiego;
   * prawa jazdy kat. B;
   * dyspozycyjności (wyjazdy służbowe)

Oferujemy:
    * udział w tworzeniu innowacyjnych produktów hotelowych na polskim rynku;
    * możliwość rozwoju zawodowego;
    * atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej życiorys na adres:

Prosimy o dołączenie poniższej formuły:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."