Oferty pracy

GRAPHIC MAKER DO DZIAŁU KREACJI

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sie 2017 - brak

Opis firmy

Agencja Onespace Events

Opis stanowiska

Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz przełożyć to na warstwę w Ps?
Twoje super moce to ponadprzeciętne poczucie estetyki i artystyczne oko.
Jeśli tak, to nie czekaj i ślij CV na adres:   w temacie wiadomości wpisz #GRAFIK

CO OFERUJEMY:
- pracę przy ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów
- możliwość rozwoju
- miejsce w zespole pozytywnie zakręconych event makerów

CZEGO OCZEKUJEMY:
- znajomości programów pakietu Adobe oraz SketchUp
- więcej niż perfekcyjnej znajomości narzędzi PowerPoint
- kreatywnego podejścia i otwartej głowy
- znajomości trendów w grafice użytkowej i identyfikacji wizualnej
- zmysłu estetycznego, wyczucia koloru, kompozycji, typografii
- otwartego podejścia do niestandardowych godzin pracy

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:
- przygotowywaniem projektów graficznych na potrzeby realizowanych eventów
- tworzeniem key visuali
- obróbką graficzną prezentacji PowerPoint lub Prezi
- współprojektowaniem scenografii eventowej

Cefałka to nuda? Nie ma problemu, zaskocz nas i zaprezentuj się, jak tylko chcesz.
Dołącz do grona EVENT MAKERÓW!
Prosimy o dodanie w mailu klauzuli:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."