Oferty pracy

SALES MANAGER INSTALACJI AV

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 14 sie 2017 - brak

Bazując na doświadczeniu naszym i naszych zagranicznych partnerów, poszerzyliśmy ofertę o projektowanie, wykonawstwo oraz serwisowanie stałych instalacji audiowizualnych w różnego rodzaju obiektach: hotelach i centrach konferencyjnych, obiektach biurowych, szkołach i innych placówkach edukacyjnych, klubach i muzeach, galeriach handlowych oraz restauracjach. Nasza oferta usług instalacji obejmuje: kompleksową integrację systemów audiowizualnych, instalację systemów wideokonferencyjnych i telekonferencyjnych, instalację systemów sterowania, digital signage i systemów rezerwacji sal. W związku z rozwojem działu poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: Sales Manager Instalacji AV.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Aktywne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy,
  • Badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne w zakresie realizowanych projektów,
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie spotkań handlowych, Samodzielne przygotowywanie ofert, negocjowanie cen i rabatów,
  • Profesjonalna obsługa inwestycji i zamówień,
  • Raportowanie postępu prac i przygotowywanie raportów ze sprzedaży,
  • Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych,
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych,
  • Otwartość z predyspozycjami do budowania pozytywnych relacji z klientami i dostawcami firmy,
  • Mile widziana znajomość zagadnień branży audio-video oraz branży instalacyjnej od strony teoretycznej i praktycznej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Motywacja do nauki i ciągłego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: