Oferty pracy

SPECJALISTA DS. EVENTÓW

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 sie 2017 - brak

Jesteśmy agencją marketingowo - eventową oraz badawczą. Działamy ponad 20 lat w trzech europejskich oddziałach.Na dorobek marki IME GROUP składa się kilkunastoletnie doświadczenie kilku spółek, ekspertów w dziedzinie marketingu, eventów i badań rynkowych. IME Group działa głównie w trzech obszarach: marketing, eventy, badania.

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:
  • Kompleksowe tworzenie ofert,scenariuszy imprez i ich prezentacja u Klienta
  • Współpraca i kontakt z klientem
  • Kontrola nad przebiegiem imprez (monitorowanie działań, kierowanie zespołem)
  • Monitorowanie rynku eventowego
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój usług u obecnych Klientów firmy
  • Kompleksowa realizacja projektów eventowych - od briefu po realizację

Wymagania

*Min. 3-letnie doświadczenie w agencji eventowej;
*Doświadczenie w prowadzeniu projektów eventowych
*Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;
*Umiejętność podejmowania decyzji oraz działań pod presją czasu, samodyscyplina
*Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
*Kreatywność, Elastyczność, Zorganizowanie;
*Język angielski- komunikatywny (min. B1);
*Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

*Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
*Realizacja projektów dla znanych Klientów/Marek;
*Praca w wyróżnianej agencji eventowej;
*Praca w kreatywnym zespole;
*Moc wyzwań i wrażeń.

CV proszę kierować na adres