Oferty pracy

GRAFIK

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 sie 2017 - brak

Jesteśmy agencją marketingowo - eventową oraz badawczą. Działamy ponad 20 lat w trzech europejskich oddziałach.Na dorobek marki IME GROUP składa się kilkunastoletnie doświadczenie kilku spółek, ekspertów w dziedzinie marketingu, eventów i badań rynkowych.

Opis stanowiska

Praca jako grafik komputerowy polega głównie na przygotowywaniu projektów graficznych, wizualizacji, materiałów reklamowych, prezentacji czy stron internetowych. Kluczowa jest również umiejętność obróbki zdjęć. Coraz częściej od grafików wymaga się także projektowania interfejsów aplikacji mobilnych. Osoby ubiegające się o to stanowisku powinny znać obsługę wszystkich najważniejszych programów graficznych. Od grafika komputerowego wymaga się również zdolności artystycznych, kreatywności oraz zmysłu estetycznego.

Od kandydata oczekujemy:
*poczucia estetyki i wrażliwości na zmieniające się trendy, *poparte ciekawymi kreacjami w portfolio,
*doświadczenia w pracy projektanta opakowań oraz *znajomości najnowszych trendów (popartego portfolio),
*dbania o spójność wszystkich materiałów graficznych,
*wiedzy na temat korzystania z kanałów komunikacji,
*biegłej znajomości pakietu Adobe,
*znajomości DTP, oraz technik druku popartej doświadczeniem,
*znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem internetowych materiałów reklamowych,
*dotrzymywania założeń projektu, spójności wszystkich materiałów i terminów ich realizacji,
*elastyczności i szybkiego reagowania na potrzeby firmy,
*kreatywności, otwartości i komunikatywności,
*dyspozycyjności w biurze - miejsce pracy: Warszawa -Wola
* prawo jazdy kat. B
*Język angielski - komunikatywny

Oferujemy

*Ciekawą pełną wyzwań pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów
*Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania
*Miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole
*Możliwość dalszego rozwoju
*Napoje dostępne bez ograniczeń
*Praca w biurze w Warszawie