Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 06 wrz 2017 - brak

Poszukiwany Incentive Manager od zaraz! Szukamy dwóch osób do działu Incentive: praca na stałe i/lub jako freelancer.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należała realizacja i produkcja projektów na całym świecie, przy współpracy z działem kreacji.

Czego oczekujemy:
•Samodzielność – konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy organizacji wyjazdów incentive
•Znajomość branży i obsługa  klientów korporacyjnych
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Umiejętność pracy w zespole
•Zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm

Jesteś odpowiedzialny? Lubisz podróże? Chcesz pracować w młodym, zgranym i sympatycznym zespole? Wyślij aplikację na adres – w tytule maila dopisz „Incentive Manager”.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."