Oferty pracy

KASJER LOTNICZY - KONSULTANT DS. PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 18 wrz 2017 - brak

Olimp Air Biuro Podróży w Warszawie, istniejące na rynku od 1990 roku, poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: Kasjer lotniczy - Konsultant ds. podróży służbowych

Opis stanowiska

Zadania:
•Sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym Amadeus
•Obsługa klienta korporacyjnego i indywidualnego
•Doradztwo podróżnym w zakresie sprzedaży produktów oferowanych przez biuro podróży  (hotele, samochody, kolej, restauracje, ubezpieczenia itp.)
•Obsługa dokonywanych rezerwacji
•Przygotowywanie kosztorysów
•Wystawianie faktur i nadzór nad płatnościami
•Wsparcie przy organizacji imprez krajowych i zagranicznych  dla firm, w tym przygotowanie oferty, uzgadnianie warunków z hotelarzami, przewodnikami, restauracjami, dokonywanie rezerwacji  biletów do teatrów, muzeów i na inne wydarzenia zgodnie z wymogiem klientów

Wymagania:
•Doświadczenie  w sprzedaży z wykorzystaniem systemu rezerwacyjnego Amadeus
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Gotowość do pracy pod presją czasu
•Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
•Wysoka kultura osobista
•Bardzo dobra organizacja pracy
•Dyspozycyjność
•Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
•Umowę o pracę
•Stabilne zatrudnienie
•Stałą pensję oraz system prowizji
•Po okresie próbnym opieka medyczna

CV prosimy kierować na adres:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.