Oferty pracy

SPECJALISTA DS. PODRÓŻY BIZNESOWYCH

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 18 wrz 2017 - brak

Olimp Air Biuro Podróży w Warszawie, istniejące na rynku od 1990 roku, poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: Specjalista ds. podróży biznesowych

Opis stanowiska

Wymagania:
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Praktyczna znajomość pakietu MS Office
•Znajomość geografii i bazy konferencyjnej
•Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
•Gotowość do pracy pod presją czasu
•Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
•Wysoka kultura osobista
•Bardzo dobra organizacja pracy
•Dyspozycyjność
•Zaangażowanie

Zadania:
•Bieżąca obsługa klienta biznesowego w zakresie zarządzania podróżami służbowymi
•Dokonywanie rezerwacji hotelowych oraz ich obsługa
•Organizacja imprez krajowych i zagranicznych dla firm, w tym przygotowanie oferty, uzgadnianie warunków z hotelarzami, przewodnikami, restauracjami, dokonywanie rezerwacji  biletów do teatrów, muzeów i na inne wydarzenia zgodnie z wymogiem klientów
•Prowadzenie projektu od początku do końca
•Przygotowywanie kosztorysów
•Wystawianie faktur i nadzór nad płatnościami
•Doradztwo podróżnym w zakresie sprzedaży produktów oferowanych przez biuro (hotele, bilety lotnicze, samochody, kolej, restauracje, ubezpieczenia itp.)

Oferujemy:
•Umowę o pracę
•Możliwość wyjazdów zagranicznych i uczestnictwo w targach
•Ambitna pełna wyzwań praca
•Stałe poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia
•Stabilne zatrudnienie
•Stałą pensję oraz system prowizji
•Po okresie próbnym opieka medyczna
•Codzienny kontakt z językiem obcym

CV prosimy kierować na adres:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.