Oferty pracy

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 20 wrz 2017 - brak

Warsaw Plaza Hotel **** 4 gwiazdkowy hotel zlokalizowany w pobliżu Lotniska Chopina poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Opis stanowiska

•Kompleksowy kontakt telefoniczny z klientem biznesowym w celu umawiania spotkań
•doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert hotelarskich
•komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
•operatywność i zaangażowanie
•odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków
•wykształcenie min. Średnie
•minimum dwuletnie doświadczenie w pracy telefonicznej
•determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych

Oferujemy:
•ciekawą pracę w rozwijającej się sieci hotelowej CFI Hotel Group
•umowę o pracę
•atrakcyjny system premiowania uzależniony od własnych wyników
•możliwość doskonalenia sowich umiejętności wraz z rozwojem firmy
•zarobki od 3 do 5 tyś. złotych netto (system premiowy)