Oferty pracy

SALES SPECIALIST

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 wrz 2017 - brak

Firma QUANTIS działa w sektorze usług MICE. Główna działalność dotyczy trzech obszarów: organizacji eventów, organizacji wyjazdów motywacyjnych oraz organizacji podróży biznesowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Sales Manager.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie czynności związane ze sprzedażą usług naszej firmy. Do jej zadań należeć będzie:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • tworzenie i aktualizacja bazy potencjalnych klientów,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi klientami,
  • pomoc przy tworzeniu ofert,
  • prezentacja oferty u klienta,
  • realizowanie ustalonych celów sprzedażowych,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • nadzorowanie procesu sprzedaży,
  • raportowanie wyników swoich działań.

Wymagania

  • dobre umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem,
  • zorientowanie na wynik,
  • zaangażowanie i pracowitość,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia,
  • dobra organizacja i umiejętność samodzielnej pracy,
  • doświadczenie w sprzedaży usługi B2B,
  • doświadczenie w branży eventowej, gastronomicznej lub hotelarskiej (HoReCa),
  • obsługa komputera (Power Point, Excel, Word),
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • legalną formę zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • bardzo atrakcyjną prowizję,
  • elastyczny czas pracy.

Dodatkowe informacje i forma zgłoszeń

Zgłoszenia wraz z aktualnym CV prosimy przesyłać na adres z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.