Oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miasto: Dąbrowa górnicza woj. śląskie
Czas trwania rekrutacji: 26 wrz 2017 - brak

Izar Adventure jest agencją eventową, która od 2004 roku działa w branży MICE, czyli szeroko rozumianej organizacji kongresów, konferencji, wydarzeń firmowych, koncertów oraz projektów typu incentive. W naszej pracy łączymy pasję, doświadczenie, kreatywność oraz profesjonalizm i takimi właśnie cechami wyróżniają się nasze projekty.

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów biznesowych z branży organizacji eventów, oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży organizacji eventów.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług, w tym usług organizacji eventów.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne formy pracy dostosowane do potrzeb osób równolegle pracujących i studiujących
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie).
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

Oferty pracy wraz CV i listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: