Oferty pracy

KIEROWNIK PRODUKCJI / LIDER

Miasto: Warszawa (Białołęka)
Czas trwania rekrutacji: 26 wrz 2017 - brak

Pracownia Kreativa… Ideas, no limit! Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. Przyszedł czas zaprosić do załogi kolejnych specjalistów w swoim fachu, ważne ogniwo naszych kreacji: Kierownik produkcji / Lider

Opis stanowiska

- operacyjne zarządzanie i koordynowanie pracy ekip stolarsko-montażowych
- nadzór nad tworzeniem planów produkcji dla podległych projektów,
- zarządzanie efektywnym wykorzystaniem mocy produkcyjnych,
- stała analiza, monitorowanie oraz doskonalenie realizacji procesu produkcji,
- dbanie o park maszynowy w zakresie bezawaryjnej realizacji zadań oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
- umiejętność  budowy i montażu mebli/dekoracji na podstawie dokumentacji / rysunków technicznych,
- doświadczenie w branży stolarskiej (produkcja),
- gotowość do pracy w systemie nienormowanym,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- duży poziom samodzielności i zaangażowania,
- umiejętność myślenia i planowania strategicznego,
- konsekwencja w działaniu i podejmowaniu decyzji,
- dyspozycyjność (realizacje na terenie całego kraju i za granicą),
- prawo jazdy kategorii B.,
- znajomość programów graficznych
- wymagana dokładność i precyzja oraz zaangażowanie,
- doświadczenie pracy w branży eventowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
- pracę w kompetentnym i doświadczonym zespole,
- niecodzienne wyzwania – ideas, no limit
- pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
- jasno określony zakres obowiązków i system wynagradzania
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów,
- koleżeńską atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kreativa Paweł Stępień z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kreativa Paweł Stępień z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.