Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 paź 2017 - brak

Poszukiwany Event Manager od zaraz! Szukamy osób do działu produkcji. Do Twoich zadań będzie należała realizacja i produkcja projektów eventowych w Polsce, przy współpracy z działem kreacji.

Opis stanowiska

Czego oczekujemy:
•Doświadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomość branży i obsługa  klientów korporacyjnych
•Mile widziana znajomość języka angielskiego

Jesteś odpowiedzialny? Lubisz wyzwania? Chcesz pracować w młodym, zgranym i sympatycznym zespole? Wyślij aplikację na adres – w tytule maila dopisz „Event Manager”.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."