Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 paź 2017 - brak

Agencja Evolution PR poszukuje event managera do obsługi klientów z branży FMCG i beauty

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:
•entuzjazmu do pracy i otwartości na nowe wyzwania
•minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•wyczucia estetyki
•kreatywności
•umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy
•prawa jazdy kategorii B
•bardzo dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office

Zadania na stanowisku Event Managera:
•realizacja eventów dla klientów agencji
•prowadzenie i koordynacji projektów z działami marketingu po stronie Klientów

Ze swojej strony oferujemy:
•miłą atmosferę pracy
•bardzo ciekawą pracę przy obsłudze znanych globalnych marek

Kontakt:

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.