Oferty pracy

HEAD OF PROJECT MANAGEMENT (EVENTS)

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 lis 2017 - brak

Chcesz tworzyć strategię rozwoju produktów Absolvent Talent Days oraz Code Europe? Doskonale! Poszukujemy doświadczonej i przedsiębiorczej osoby, która dołączy do Grupy Absolvent.pl jako Head działu Project Management (Events). Praca na tym stanowisku będzie wymagała umiejętności rozumienia celów biznesowych, tworzeniu oraz rozwoju strategii produktów Absolvent Talent Days i Code Europe. Kilka słów o nas: Jesteśmy liderem rekrutacji studentów i młodych absolwentów w Polsce. Prowadzimy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl, organizujemy największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days oraz największą konferencję programistyczną Code Europe. Współpracujemy z większością firm z listy TOP 500 w Polsce. Tworzymy nową jakość profesjonalnych produktów dla przedstawicieli działów HR oraz marketingu czołowych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Naszym najnowszym produktem jest super praktyczna aplikacja Kiwi Jobs, która umożliwia znalezienie pracy dorywczej już w 48h.

Opis stanowiska

Jako Head of Project Management (Events) będziesz odpowiedzialny/a za:

•Stworzenie strategii rozwoju produktów Absolvent Talent Days oraz Code Europe oraz jej skuteczną realizację.
•Zarządzanie zespołem wewnątrz Grupy dedykowanym realizacji eventów w celu osiągnięcia zamierzonych celów biznesowych.
•Organizowanie, koordynowanie oraz rekrutowanie zasobów niezbędnych do realizacji wydarzeń w wyznaczonym czasie o odpowiedniej jakości (zarówno zasoby wewnętrzne jaki i zewnętrzne).
•Skuteczną komunikację - koordynowanie komunikacji nt. projektów, w tym komunikowanie podejmowanych działań i odniesionych sukcesów oraz skuteczne rozwiązywanie wyzwań komunikacyjnych wewnątrz oraz na zewnątrz Grupy.
Osoba na tym stanowisku:

•Wie jakie działania należy podjąć aby ułożyć strategię rozwoju produktów, skutecznie ją wdrożyć i wyegzekwować jej realizację.
•Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku - zarządzała zarówno dużymi projektami jaki i zespołami.
•Jest samodzielna, bardzo dobrze zorganizowana i uwielbia pracować w szybko zmieniającym się środowisku.
•Nie wie co to znaczy “nie da się”.
•Ma doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne.
•    Chce współtworzyć i rozwijać największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days oraz największą konferencję programistyczną Code Europe oraz widzi ich ogromną wartość na rynku.

Możesz liczyć na:
•Udział w tworzeniu i rozwoju strategii kluczowych produktów Grupy Absolvent.pl.
•Mnóstwo wyzwań i satysfakcji z osiągania zamierzonych celów.
•Dużą samodzielność w działaniu.
•Pracę w bardzo zaangażowanym i ambitnym zespole.
•Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie do Karty Multisport.
•Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia oraz Twoich umiejętności.
•Pracę na Macbooku, chyba że wolisz coś na Windowsie :)
Brzmi ciekawie- aplikuj!
Wyślij swoje CV na