Oferty pracy

MAGAZYNIER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 lis 2017 - brak

Firma EVENTROOM poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko: magazynier

Opis stanowiska

•sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami;
•przyjęcie sprzętu w systemie;
•rozłożenie sprzętu na regałach zgodnie z przyporządkowaniem;
•kompletowanie zamówień sprzętu;
•dbanie o odpowiednie ułożenie sprzętu;
•przygotowanie zamówienia sprzętu;
•zarządzanie magazynem;
•dbanie o czystość magazynu;
•pakowanie sprzętu;
•sortowanie sprzętu;
•wydawanie spakowanych przesyłek firmom kurierskim;
•w razie potrzeby dostawy sprzętu na event;

Od kandydatów oczekujemy:
•pełnej dyspozycyjności
•pracowitości, sumienności
•kreatywności, samodzielności
•zaangażowania w wykonywaną pracę
•umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole
•zdolności szybkiego uczenia się
•mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
•znajomość komputera (Ms Office)
•prawo jazdy kat. B  - czynne - warunek konieczny  (dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu)

Oferujemy:
•praca w stabilnej firmie
•odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
•pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
•praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
•możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
•niezbędne szkolenia

Sposób kontaktu:
Prosimy o przesłanie CV na adres w tytule e-mail prosimy podać ″imię i nazwisko – magazynier″

Klauzula:
Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: ″Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883″