Oferty pracy

SALES & MARKETING MANAGER - HANDLOWIEC

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 lis 2017 - brak

Firma EVENTROOM poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko: Sales & Marketing Manager – Handlowiec

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wszelkie czynności związane ze sprzedażą usług firmy, dotyczących obsługi technicznej eventów (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia) oraz działania marketingowe

Ogólny zakres obowiązków:
•Czynne pozyskiwanie Klientów
•Spotkania z Klientami
•Doradztwo techniczne
•Projektowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów
•Przygotowywanie ofert handlowych
•Przeprowadzanie wizji lokalnych
•Prezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach
•Inne prace zlecone

Wymagania:
•Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług dla branży eventowej lub 4 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
•Wykształcenie minimalne - wyższe licencjat
•Znajomość specyfiki branży
•Zmysł techniczny
•Zmysł estetyczny
•Samodzielność i inicjatywa
•Umiejętność szybkiego uczenia się
•Wyśmienite umiejętności organizacyjne
•Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
•Znajomość pakietu office
•Umiejętność efektywnego realizowania wyznaczonych celów
•Elastyczność i kreatywność
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut
•Własny samochód - dodatkowy atut

Oferujemy:
•pracę nad ciekawymi projektami
•możliwość rozwoju zawodowego i awansu
•atrakcyjne wynagrodzenie
•samodzielną pracę

Sposób kontaktu:
Prosimy o przesłanie CV na adres w tytule e-mail prosimy podać ″imię i nazwisko – sales & marketing″

Klauzula:
Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: ″Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883″