Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

INCENTIVE PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 paź 2018 - brak
Od 2007 roku wykorzystujemy nasze doświadczenia, kreatywność oraz podróżniczy entuzjazm do realizacji wspólnych projektów pod szyldem United Target. Łączymy nasze ponaddziesięcioletnie doświadczenia w zakresie obsługi klienta i zarządzania sprzedażą z zamiłowaniem do podróży. Dzięki temu udaje nam się wyzwalać naszą pasję do działań, w których przygoda krzyżuje się przedsiębiorczością. Nasze wysiłki zaowocowały gronem stałych partnerów biznesowych, którzy doceniają nasz entuzjazm i zaangażowanie podczas planowania, przygotowania i wykonania kolejnych zleceń. Dzięki takiemu podejściu naszych partnerów mamy zapewniony komfort pracy, którego wynikiem jest powodzenie realizacji projektów.
 

MONTER SCENOGRAFII EVENTOWEJ I STOISK TARGOWYCH

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 wrz 2018 - brak
#KREATYWNAEKIPA Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. Pracownię Kreativę tworzy grupa przyjaciół. Nasze motto : Masz pomysł ? Zrealizujemy go dla Ciebie. Nie masz pomysłu? Świetnie , bo dla nas … ideas, no limit!
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 wrz 2018 - brak
Adventure Warsaw
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 wrz 2018 - brak
ITBC EVENTS poszukuje Junior Event Managera – osoby, która poznała już branżę i chce dalej zdobywać doświadczenie w produkcji eventów.
 

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 wrz 2018 - brak
Supertour Lufthansa City Center z siedziba w Warszawie, renomowany agent IATA , poszukuje kandydata do działu Incentive Center.
 

LOGISTYK

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 wrz 2018 - brak
Poszukiwany Logistyk od zaraz!
 

HOST RECEPCJONISTA

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 26 sie 2018 - brak
Sound Garden Hotel Airport
 

EVENT DESIGNER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 17 sie 2018 - brak
Szukamy pełnej pasji, zaangażowania i pomysłów osoby do eventowego działu kreacji.
 

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 sie 2018 - brak
Real Incentive to agencja turystyczna organizująca „szyte na miarę” wyjazdy dla firm. Przygotowujemy i realizujemy dedykowane programy motywacyjne, nagrodowe i szkoleniowe na terenie Polski i całego świata. Przygotowujemy konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, narciarskie, team-building, wyjazdy sportowe na mecze piłki nożnej (Primera Division, Premier League, Serie A, Champions League itd..), Grand Prix F1 i wszelkie wyjazdy mające na celu stworzenie przestrzeni do rozmów z partnerami biznesowymi, klientami czy swoimi pracownikami.
 

REDAKTOR PORTALU

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 sie 2018 - brak
MeetingPlanner.pl, portal internetowy zajmujący się tematyką turystyki biznesowej oraz event marketingu, poszukuje osoby na stanowisko: redaktor portalu
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.