Oferty pracy

SPECJALISTA DS. PRODUKTU MICE

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 03 gru 2017 - brak

JAN-POL DMC Poland - organizator turystyki MICE w segmencie obsługi klientów zagranicznych w Polsce zatrudni: Specjalistę ds. produktu MICE

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
•sporządzanie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów (B2B)
•realizacja imprez
•przygotowywanie szczegółowych kalkulacji, rozliczanie imprez
•kontakt z podwykonawcami i negocjacja cen
•działania marketingowe z zakresu tworzenia i promocji nowych produktów
•reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą
•kontakt z kontrahentami

Wymagania:
•biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•samodzielność w działaniu
•bardzo dobra organizacja pracy
•kreatywność i pomysłowość
•znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
•doświadczenie w branży turystyki MICE mile widziane
•dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•ciekawą pracę pełną wyzwań
•dobrą atmosferę pracy, pracę w młodym, energicznym zespole
•możliwości rozwoju zawodowego

JAN-POL DMC Poland należy do JAN-POL Incoming Tour Operator Sp. z o.o.
Aplikacje (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych (Ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883) w temacie wpisując: Specjalista ds. produktu MICE, prosimy kierować jedynie drogą elektroniczną do dnia 01.01.2018 r. na adres mailowy: office@janpol.com