Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

SPECJALISTA DS. FINANSÓW i KADR / ANALITYK FINANSOWY

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 lip 2018 - brak
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za współpracę z biurem księgowym oraz za sprawy finansowe, księgowe oraz kadrowe wewnątrz naszej agencji.
 

PRACOWNIK DZIAŁU ORGANIZACJI WYDARZEŃ SPECJALNYCH

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 09 lip 2018 - brak
SEN Warsaw szuka pracownika do działu organizacji wydarzeń specjalnych.
 

JUNIOR PROJECT MANAGER

Miasto WARSZAWA
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2018 - brak
Ministry Of Creativity to zindywidualizowany event marketing – innowacyjne działania, atrakcyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do projektu. Zespół MOCY to nieograniczone zasoby energetyczne, zaangażowanie i osobowość, zbudowane na solidnych fundamentach – specjaliści wizji, detalu, pomysłu i realizacji eventów w dziedzinach: Corporation, Moto, Beauty, Fashion, Design, Sport, PR. Śmiałość, profesjonalizm, innowacyjność i unikalność to cechy rozpoznawcze Ministerstwa Kreatywności. Ministry of Creativity jest częścią MplusM event marketing.
 

CREATIVE/SENIOR CREATIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 czer 2018 - brak
Master Brand Sp. z o.o.
 

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 15 czer 2018 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Pracowników Działu Turystyki Przyjazdowej i Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy energicznych osób z biegłą znajomością języka hiszpańskiego lub niemieckiego do obsługi klientów zagranicznych oraz projektów eventowych w Polsce.
 

SENIOR PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 czer 2018 - brak
ICP Group S.A. jest liderem marketingu angażującego w Polsce. Za pomocą skutecznych narzędzi incentive, event i content marketingu pomagamy naszym klientom angażować pracowników, partnerów biznesowych czy klientów i budować relacje. Realizujemy projekty o wąskim zakresie, jak i złożone omnikanałowe realizacje, w których wykorzystujemy synergię grupy.
 

ART DIRECTOR

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 czer 2018 - brak
Allegro jest agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej. Od ponad 25 lat oferujemy usługi z dziedziny Event marketingu, jak również ekspertyzę w obszarach ATL, BTL, PR, Digital oraz Incentive. Odpowiedzialni za jedne z największych projektów w Polsce takie jak Bestsellery Empiku 2017 szukamy do działu kreacji ludzi, którzy są gotowi pracować z najlepszymi.
 

INCENTIVE SPECIALIST

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 02 czer 2018 - brak
Agencja *Bespoke rozwija dział Incentive. Poszukujemy doświadczonej osoby, ale młodej duchem, z naturalną umiejętnością nawiązywania przyjacielskich stosunków. Nasi klienci szczególnie cenią nas za ludzkie podejście i jest ono priorytetowe - właśnie zostaliśmy wyróżnieni przez Media & Marketing Polska tytułem agencji roku w kategorii "Faworyt Klientów”.
 

ASYSTENT EVENT/INCENTIVE MANAGERA

Miasto Warszawa (Mokotów)
Czas trwania rekrutacji: 29 maj 2018 - brak
Agencja TRS www.trsagency.pl
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 maj 2018 - brak
Firma Adventure Warsaw specjalizująca się w turystyce przyjazdowe: wycieczki, gry miejskie, eventy, turystyka indywidualna. Działająca prężnie od 9 lat n rynku warszawskim. Poszukuje kreatywnego pracownika na stanowisko Junior Event Manager.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.