Oferty pracy

EVENT MENAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 09 sty 2018 - brak

Multikino Media sp. z o.o. jest częścią Grupy Multikino należącej do Vue Entertainment Ltd. - lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie. Oferta Multikino Media obejmuje działalność brokerską w zakresie sprzedaży reklamy kinowej, sponsoringu i akcji specjalnych, sprzedaży korporacyjnej w zakresie organizacji konferencji w kinach oraz sprzedaży kuponów.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Tworzenie ofert dla Klientów B2B,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami i budowanie sieci kontaktów,
  • Promocję i sprzedaż usług oraz produktów,
  • Koordynacje wybranych eventów,
  • Kreowanie nowych projektów i sposobów wykorzystania zasobów organizacji,
  • Realizacje zaplanowanego budżetu

Od kandydatów oczekujemy

  •  Minimum  2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • Doświadczenie w organizacji konferencji/ eventów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne ułatwiające pozyskiwanie klientów i utrzymywanie długofalowych relacji.
  • Kreatywność.

Oferujemy

  • Podstawowe wynagrodzenie + system premiowy powiązany z realizacją zaplanowanego budżetu,
  •  Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV z podaniem nr referencyjnego stanowiska w temacie do 31.01.2018 r. na adres:

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty wchodzące w skład  Grupy Multikino,  dla potrzeb realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.