Oferty pracy

INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 sty 2018 - brak

Jeżeli chcesz być w pracy szczęśliwa/y, spotkajmy się i porozmawiajmy... VICTORIA TRAVEL & EVENTS od 15 lat organizuje podróże - małe i duże. Każdy z naszego zespołu zajmuje się tym, co kocha najbardziej. Dlatego dział Incentive zajmuje się realizacją celów naszych klientów poprzez Incentive, natomiast dział wyjazdów indywidualnych realizuje wyjazdy Prezesów, jak też pozostałych pracowników.

Opis stanowiska

  • Szukamy osoby do Działu Incentive, która wierzy, że w pracy można (i trzeba) być szczęśliwym.
  • Szukamy osoby, która 1/3 życia, które poświeca na pracę chce spędzać z życzliwymi, wspierającymi osobami.
  • Poszukujemy do działu Incentive osoby, które uwielbia samodzielność, możliwość podejmowania decyzji i pracowania na zasadach partnerskich.
  • Poszukujemy osoby, która nie chce być trybikiem, tylko samodzielnym Parterem.

Wymagania

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która będzie chciała z nami rozwijać dział Incentive.

Oferujemy

Pracę na mocnych stronach, wierzymy, że każdy z nas pracuje najlepiej wtedy, kiedy robi to, co kocha.

Napisz do Victorii Iwanowskiej, która założyła firmę 15 lat temu i szuka osób, z którymi chce się pracować