Oferty pracy

MENEDŻER DS. REALIZACJI WYDARZEŃ

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 09 sty 2018 - brak

Digital Knowledge Village (http://knowledgevillage.pl/) - centrum nowych technologii z infrastrukturą eventową, działające od ponad roku, specjalizujące się w budowaniu ekosystemu dla branży digital marketing & learning.

Opis stanowiska

Kluczowe zadania na oferowanym stanowisku:

  • Kompleksowe tworzenie scenariuszy wydarzeń
  • Współpraca z doradcami ds. wydarzeń w Digital Knowledge Village
  • Współpraca i kontakt z klientem
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Kontrola nad przebiegiem imprez (monitorowanie działań, kierowanie zespołem)
  • Monitorowanie rynku eventowego
  • Kompleksowa realizacja projektów eventowych - od briefu po realizację

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Minimum 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów eventowych • Zainteresowania nową ekonomią, środowiskiem start up, nowymi technologiami wideo, eventami, VR • Umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie • Umiejętności podejmowania decyzji oraz działań pod presją czasu • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Współpraca z nami umożliwia: • Realizację interesujących projektów i budowanie ciekawych relacji biznesowych • Pracę w nowoczesnym otoczeniu biznesowym, nastawionym na nowe technologie • Stabilne zatrudnienie • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie • Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatkowe informacje i forma zgłoszeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacjaDKV@obserwatorium.pl z dopiskiem w tytule „MENEDŻER DS. REALIZACJI WYDARZEŃ”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.