Oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU INCENTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 19 sty 2018 - brak

Real Incentive organizuje wyjazdy dla klientów korporacyjnych. Tworzymy unikalne programy motywacyjne, nagrodowe oraz wyjazdy na wydarzenia sportowe. Obecnie poszukujemy pracownika do działu Incentive.

Opis stanowiska

  • tworzenie programów wyjazdowych,
  • wsparcie działu przy prowadzeniu projektów incentive,
  • współpraca i kontakt z klientem,
  • przygotowywanie scenariuszy programów, budżetowanie i negocjowanie stawek z podwykonawcami,

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Kreatywność i dbałość o szczegóły,
  • Otwartość na nowe wyzwania, w tym wyjazdy zagraniczne
  • Umiejętności graficzne będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zespole,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Udział w spotkaniach branżowych i wyjazdach,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Forma zgłoszeń:

CV ze zdjęciem,
Oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."
Adres e-mail do przesyłania zgłoszeń:
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.