Oferty pracy

STAŻYSTA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 sty 2018 - brak

Spółka Noble Concierge należy do potężnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Na rynku od 10 lat, nieprzerwalnie jako lider w branży i niekwestionowany ekspert usług premium. Aktualnie poszukujemy pracowników na różne stanowiska, zależnie od profilu, kompetencji i doświadczenia kandydata: - dla stawiających pierwsze zawodowe kroki - płatne staże w dziale operacyjnym Concierge Kultura pracy w Noble Concierge jest mieszanką tego, co można obserwować w korporacji, jednak z dużą dawką elastyczności i miejscem na indywidualność każdego pracownika. Jesteśmy spółką w stabilnej grupie kapitałowej. Mamy ugruntowaną reputacje jako pracodawca i partner biznesowy. Jednocześnie praca w naszym biurze bardziej przypomina tę agencyjną – pełną energii i kreatywnych rozwiązań.

Opis stanowiska

Zatrudnimy:  studentów lub/i absolwentów uczelni wyższych na stanowisko: stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Przez 2/3 miesiące przygotowujemy naszych stażystów do objęcia stanowiska Specjalisty ds. obsługi klienta VIP

Główne zadanie to intensywny rozwój kompetencji w zakresie obsługi klienta i sprzedaży ofert turystycznych poprzez:
•wsparcie organizacji podróży na indywidualne zlecenia klientów, rezerwacje hoteli w Polsce i za granicą, zakup biletów lotniczych
•budowanie programów i kalkulację pakietów turystycznych w oparciu o systemy rezerwacyjne
•współpracę z prestiżowymi Partnerami Noble Concierge
•udział w prowadzonych w spółce projektach marketingowych i eventowych
•wsparcie bieżącej pracy Działu Operacji, Biura Podróży i Działu Eventów

W trakcie stażu:
•poznasz specyfikę usług concierge, rynek dóbr luksusowych
•nauczysz się nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
•dowiesz się jak właściwie realizować ekscentryczne życzenia klientów
•zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat regionów turystycznych i oferty największych touroperatorów
•poznasz szczegółowy zakres pracy Concierge, Travel i Event Managerów
Idealnego kandydata cechuje:
•znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•predyspozycje do pracy w obsłudze zamożnego klienta – komunikatywność, dyskrecja, odpowiedzialność, relacyjność
•inicjatywa w działaniu, pro-aktywność oraz wewnętrzna motywacja do osiągnięcia celów
•sumienność i dokładność w realizacji zadań
•ciekawość świata, zainteresowanie branżą usług turystycznych i lifestylowych
•znajomość geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych

Naszym stażystom oferujemy:
•motywacyjny system wynagrodzenia (staż płatny)
•elastyczny czas pracy i możliwość odbycia stażu na w niepełnym wymiarze godzin
•przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
•profesjonalne szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
•wsparcie na każdym etapie wdrożenia
•jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego – po okresie stażu możliwość objęcia stanowiska Konsultanta ds. turystyki /  Junior Concierge

Zgłoszenia:

Nasi pracownicy zdobywają doświadczenie zawodowe w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej, szybko stają się ekspertami rynku dóbr luksusowych.

Różnorodność zleceń sprawia że  concierge nie zna rutyny!
Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Nasi pracownicy mogą liczyć na punktualne płace (właścicielem Noble Concierge jest BANK), elastyczny czas pracy, pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie), luźną i sympatyczną atmosferę w młodym zespole.
Biuro Noble Concierge mieści się w centrum Warszawy, w nowoczesnym Wola Center, tuż przy stacji metra.