Oferty pracy

CONCIERGE – LIFESTYLE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 sty 2018 - brak

Spółka Noble Concierge należy do potężnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Na rynku od 10 lat, nieprzerwalnie jako lider w branży i niekwestionowany ekspert usług premium. - dla ceniących elastyczny, zmianowy czas pracy - stanowisko Junior Concierge Kultura pracy w Noble Concierge jest mieszanką tego, co można obserwować w korporacji, jednak z dużą dawką elastyczności i miejscem na indywidualność każdego pracownika. Jesteśmy spółką w stabilnej grupie kapitałowej. Mamy ugruntowaną reputacje jako pracodawca i partner biznesowy. Jednocześnie praca w naszym biurze bardziej przypomina tę agencyjną – pełną energii i kreatywnych rozwiązań.

Opis stanowiska

Zatrudnimy: studentów lub/i absolwentów uczelni wyższych na stanowisko: concierge – lifestyle manager

Serwis Concierge łączy w sobie funkcję profesjonalnej usługi asystenckiej, concierge hotelowego i ekskluzywnej usługi doradczej. W naszym zespole stawiamy na młodych i kreatywnych ludzi, zainteresowanych rozwojem w segmencie premium.
Lifestyle Manager to energiczna, komunikatywna osoba, która z łatwością rozwiązuje nietypowe prośby zamożnych Klientów. Z zaangażowaniem pomaga w organizacji ich życia prywatnego. Poszukujemy ciekawych osobowości, ludzi z różnorodnymi pasjami i wysoką kulturą osobistą, gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Dużym autem będzie znajomość języków obcych, innych kultur, wielu środowisk, doświadczenie w pracy z klientem.

W szczególności:
•potrafi zrealizować najbardziej ekscentryczne życzenia swoich klientów
•odnajduje się w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania, nawet jeśli dzieją się po drugiej stronie globu
•swobodnie porusza się w segmencie towarów, dóbr i usług luksusowych, na całym świecie

Nasz starannie dobrany Zespół:
•zapewnia stałą, profesjonalną obsługę klientów zamożnych
•współpracuje z prestiżowymi partnerami z całego świata
•planuje i organizuje eventy przygotowywane na życzenie klientów
•uczestniczy w szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste i zawodowe

Zgłoszenia:

Nasi pracownicy zdobywają doświadczenie zawodowe w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej, szybko stają się ekspertami rynku dóbr luksusowych. Różnorodność zleceń sprawia że  concierge nie zna rutyny!
Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Nasi pracownicy mogą liczyć na punktualne płace (właścicielem Noble Concierge jest BANK), elastyczny czas pracy, pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie), luźną i sympatyczną atmosferę w młodym zespole.
Biuro Noble Concierge mieści się w centrum Warszawy, w nowoczesnym Wola Center, tuż przy stacji metra.