Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

EVENT MANAGER / PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 sty 2018 - brak

Opis firmy

Spółka Noble Concierge należy do potężnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Na rynku od 10 lat, nieprzerwalnie jako lider w branży i niekwestionowany ekspert usług premium. Aktualnie poszukujemy pracowników na różne stanowiska, zależnie od profilu, kompetencji i doświadczenia kandydata: - dla doświadczonych - stanowisko event managera Kultura pracy w Noble Concierge jest mieszanką tego, co można obserwować w korporacji, jednak z dużą dawką elastyczności i miejscem na indywidualność każdego pracownika. Jesteśmy spółką w stabilnej grupie kapitałowej. Mamy ugruntowaną reputacje jako pracodawca i partner biznesowy. Jednocześnie praca w naszym biurze bardziej przypomina tę agencyjną – pełną energii i kreatywnych rozwiązań.

Opis stanowiska

Zatrudnimy: event managera / project managera
Jeśli jesteś doświadczonym event managerem i chcesz dołączyć do Zespołu, który przygotowuje najbardziej prestiżową galę kulinarną WINE & FOOD NOBLE NIGHT - zapraszamy!

 

Zgłoszenia:

Nasi pracownicy zdobywają doświadczenie zawodowe w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej, szybko stają się ekspertami rynku dóbr luksusowych. Różnorodność zleceń sprawia że  concierge nie zna rutyny!
Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Nasi pracownicy mogą liczyć na punktualne płace (właścicielem Noble Concierge jest BANK), elastyczny czas pracy, pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie), luźną i sympatyczną atmosferę w młodym zespole.
Biuro Noble Concierge mieści się w centrum Warszawy, w nowoczesnym Wola Center, tuż przy stacji metra.
 

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.