Oferty pracy

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 sty 2018 - brak

Firma IMS Events z siedzibą w Warszawie działa na rynku od 2000 roku jest częścią Grupy Kapitałowej IMS i oferuje kompleksowe działania z zakresu event marketingu: premiery nowych produktów, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, całościowe kampanie marketingowe.

Opis stanowiska

Kogo szukamy?

  • Doświadczonej osoby na stanowisko New Business Manager,
  • Jeżeli Twoim żywiołem są codzienne telefony i serie spotkań na mieście - czytaj dalej.
  • Co będziesz robić?
  • Planować i inicjować kontakty z klientami,
  • Prowadzić spotkania i prezentacje,
  • Współtworzyć oferty,
  • Budować, wzmacniać i dopieszczać relacje z klientami,
  • Rozpoznawać możliwości biznesowe i przekuwać je w sukces agencji.

Czego wymagamy?

  • 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w reklamie/mediach/marketingu,
  • Dużej samodzielności oraz silnej motywacji,
  • Dobrej znajomości mapy polskiego marketingu i biznesu,
  • Talentu i energii urodzonego sprzedawcy i organizatora.

Co oferujemy?

  • Wyzwania, wyzwania, wyzwania,
  • Działanie w fajnym, rosnącym i profesjonalnym zespole,
  • Istotny wpływ na kierunki i tempo rozwoju agencji,
  • Motywujące wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
  • Uczestnictwo w innowacyjnym na naszym rynku biznesie,
  • Rozliczanie za efekty Twoich działań.

Czekamy na Twoje CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym. Napisz na adres: (w tytule maila wpisz Praca). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926, ze zm.)”