Oferty pracy

SPECJALISTA DS. REZERWACJI GRUPOWYCH

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 lut 2018 - brak

Black Real Burger – Restauracja Black Real Burgers N’Bar zlokalizowana w strefie Grand Kitchen przy CH Arkadia. Restauracja typu casual dining, która posiada pełną obsługę kelnerską.

Opis stanowiska

Restauracja Black Real Burgers N’Bar zlokalizowana w strefie Grand Kitchen przy CH Arkadia poszukuje dynamicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. rezerwacji grupowych.

Jeśli lubisz stały kontakt z Klientami i chcesz rozwijać się w branży gastronomicznej pracując w młodym i ambitnym zespole w nowoczesnej, świetnie zlokalizowanej restauracji, dołącz do teamu Black Real Burgers N’Bar!

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów zarówno z segmentu biznesowego oraz imprez prywatnych
- przygotowywanie oraz prezentacja ofert potencjalnym klientom
- obsługa rezerwacji grupowych zgodnie z ustalonymi standardami
- monitoring oraz analiza podejmowanych działań zwiększających sprzedaż
- dodatkowe zadania zlecane przez General Managera

Oczekujemy

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług gastronomicznych, ale nie jest to warunek konieczny
- nastawienie na realizację celów
- otwartość, komunikatywność, miła aparycja, umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- znajomość podstawowych programów biurowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie oraz bonusy za osiągane wyniki
- zgrany zespół współpracowników
- szkolenia wdrażające na stanowisko i merytoryczne wsparcie w planowaniu działań sprzedażowych
- możliwość częściowego wykonywania pracy w systemie home office (po etapie wdrożenia na stanowisko)