Oferty pracy

ASYSTENT/TKA DO DZIAŁU INCENTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 mar 2018 - brak

Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Asystenta/tki do Działu Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy młodych, energicznych osób, które są dopiero na początku swojej drogi zawodowej a chciałyby się rozwijać w branży spotkań i organizacji wydarzeń w Polsce dla klientów zagranicznych.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
•Wsparcie zespołu prowadzącego dany projekt
•Pomoc w opracowywaniu programów i kosztorysów projektów z sektora MICE
•Współpraca z poddostawcami (hotele, restauracje, obiekty eventowe, poddostawcy pozostałych usług)
•Koordynacja działań związanych z realizacją imprezy, począwszy od przygotowania
oferty po realizację umowy i jej rozliczenie

Wymagania:
•Biegła znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego (warunek konieczny)
•Znajomość innych języków mile widziana
•Znajomość pakietu MS Office
•Kreatywność i dbałość o szczegóły
•Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
•Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Udział w spotkaniach branżowych i wyjazdach
Mile widziani studenci ostatnich lat studiów – możliwość pracy na ¾ etatu.
Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy składać drogą mailową na adres tytułem ASYSTENT MICE

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".