Oferty pracy

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 mar 2018 - brak

Agencja Ministry Of Creativity poszukuje kreatywnego pracownika na stanowisko Junior Event Manager.

Opis stanowiska

Czego oczekujemy?
- otwartego umysłu, którego kreatywność pokochają najbardziej wymagający klienci
- doskonałej organizacji pracy, dokładności i samodzielności
- efektywności i dynamizmu w podejmowaniu codziennych trudnych decyzji
- minimum 2 lat doświadczenia w branży eventowej, żebyśmy rozumieli się bez słów
- dużej dawki optymizmu, aby zniwelować stres
- otwartości i umiejętności pracy w grupie, bo jesteśmy zgranym teamem
- prawa jazdy kat. B

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: