Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 18 mar 2018 - brak

Opis firmy

El Padre

Opis stanowiska

Event manager koordynuje i realizuje kampanie z zakresu Eventów, BTL i Ambientu zarządzając projektami i współdziałając z innymi pracownikami agencji, buduje relacje z Klientami.

Obowiązki i Wymagania:
•Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klienta.
•Opracowanie ofert, kosztorysów, negocjowanie warunków współpracy.
•Organizacja, budżetowanie, koordynacja i produkcja eventów oraz innych działań marketingowych.
•Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami agencji.
•Wspieranie Klienta (tj. oferowanie mu doradztwa i przydatnych materiałów w pracy związanych z BTL, Eventami i Ambientem).
•Monitorowanie efektów realizowanych działań.
•Dbałość o zapewnienie jak najwyższego poziomu proponowanych przez agencję i jej podwykonawców usług i produktów na rzecz Klienta.
•Stały kontakt z klientem, zbieranie niezbędnych informacji do przygotowanie skutecznej oferty.
• Kontraktowanie podwykonawców i negocjowanie warunków współpracy.
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) oraz języka angielskiego.
•Doskonałe zdolności organizacyjne interpersonalne i negocjacyjne.
•Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
•Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oczekiwania:
Poszukujemy osób z pasją, miłych i niekonfliktowych, którzy cenią dobrą atmosferę w pracy i jednocześnie skutecznie realizują powierzone zadania, są dynamiczni, otwarci na nowe wyzwania, staranni, kreatywni, zaangażowani i wykazują inicjatywę, lubią prace w zespole, posiadają wiarygodne portfolio, wytrwale dążą ocelu. Mile widziane czytanie przynajmniej jednej książki rocznie.

Oferujemy:
•Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki.
•Współtworzenie ciekawych i innowacyjnych kampanii z zakresu BTL, Eventów i Ambientu.
•Współpracę z Ludźmi, którzy wierzą w to co robią i lubią swoją pracę.
•Szacunek i uznanie.

Aplikacje prosimy wysyłać e-mailem na adres:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".