Oferty pracy

KREATYWNY EVENT MANAGER / KREATYWNY GRAFIK

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 16 mar 2018 - brak

Kierunkowy22 – prężnie rozwijająca się agencja eventowa pod kierownictwem Pawła Lewickiego, znowu powiększa swoje szeregi. Kogo Szukamy: Kreatywnego Event Managera / Kreatywnego Grafika

Opis stanowiska

 Czego Oczekujemy:
- otwartej głowy i wychodzenia poza ramy
- dokładności, samodzielności i dobrej organizacji pracy
- dynamizmu w działaniu, dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole
- doświadczenie w branży (mile widziane)

Co w zamian:
- ciekawa praca z możliwością rozwoju i nauki od najlepszych
- elastyczne godziny pracy
- otwartość co do formy zatrudnienia
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- samodzielność w działaniu i możliwość realizacji swoich pomysłów
- prace w zgranym zespole

Koncepcje kreatywne i graficzne ujęcie tematów nie są Ci obce, a Twoja głowa to generator pomysłów i wszystko co robisz nie ma nic wspólnego z rzemieślnictwem?
- Aktualizuj portfolio / CV i ślij na adres:

W tytule wiadomości wpisz prosimy Nazwę stanowiska jakim jesteś zainteresowany.
Nie zapomnij w aplikacji umieścić klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."