Oferty pracy

PRODUCT MANAGER / INCENTIVE MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 26 mar 2018 - brak

Biuro Podróży Active Travel, które od ponad 25 lat zajmuje się organizacją wyjazdów indywidualnych, biznesowych i incentive, poszukuje osoby na stanowisko: Product Manager / Incentive Manager

Opis stanowiska

•Przygotowanie i organizacja wyjazdów typu incentive dla klienta korporacyjnego w kraju i za granicą;
•Sporządzanie i prezentacja ofert;
•Kontakt z kontrahentami i podwykonawcami ;
•Rozliczanie projektów;
•Udział w spotkaniach z klientami oraz w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
•Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•Umiejętność pracy z klientem korporacyjnym;
•Umiejętność przygotowania ofert, kalkulacji  i prezentacji;
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•Umiejętność pracy w programach Excel i PowerPoint;
•Bardzo dobra organizacja pracy i zdolność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych;
•Samodzielność;
•Prawa jazdy kat. B;
•Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
•Pracę w przyjaznej atmosferze wzajemnego zaufania;
•Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ponad 25-letnim doświadczeniu;
•Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, a także w targach i spotkaniach branżowych w kraju i zagranicą;
•Pracę w centrum Warszawy;
•Miejsce parkingowe, laptop służbowy, telefon służbowy