Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 kwi 2018 - brak

INTERNATIONAL EVENT to agencja eventowa oferująca kompleksową obsługą wydarzeń firmowych na terenie całego kraju. Od 10 lat realizujemy projekty dla firm z całej Polski, zarówno tych mniejszych jak i największych rynkowych rekinów.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś:
- Pełen chęci i zaangażowania
- Niestraszna jest Ci praca pod presją czasu
- Jesteś osobą otwartą, przyjazną, komunikatywną
- Język angielski znasz nie tylko w teorii, ale potrafisz go używać na co dzień
- Masz doświadczenie w organizacji eventów
- Posiadasz prawo jazdy kat. B
- MS Office nie ma dla Ciebie tajemnic (podstawowa znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem)
- Potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem

Wymagania

Jeśli na większość odpowiedziałeś TAK, będziemy mogli powierzyć CI następujące zadania:
- Samodzielne przygotowywanie i realizowanie eventów
- Czynny udział w realizacjach eventowych
- Współpraca z partnerami i podwykonawcami firmy
- Stały kontakt z klientami agencji
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Bieżąca analiza rynku eventowego

W zamian za sumienne wykonywanie swoich zadań oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)
- Szansę rozwoju zawodowego
- Pracę w zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
- Udział w prestiżowych projektach realizowanych na rzecz klientów agencji