Oferty pracy

ASYSTENT HANDLOWCA

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 19 kwi 2018 - brak

Extend Vision świadczy kompleksowe usługi wystawienniczo-targowe od 1994 roku. W swoich działaniach wykorzystujemy nowoczesne metody, technologie i narzędzia pracy, a dzięki zgranemu zespołowi zbudowaliśmy pozycję jednej z wiodących firm na rynku.

Opis stanowiska

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie dokumentów handlowych (umów, zamówień, wycen)
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert dla klientów
  • prowadzenie działań handlowych
  • koordynację projektów
  • ewidencję faktur oraz innych dokumentów
  • aktualizację bazy danych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej organizacji pracy
- sumienności, skrupulatności, odpowiedzialności
- minimum rocznego doświadczenia zawodowego
- praktycznej znajomości obsługi pakietu Office
- znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętności współpracy w zespole i budowaniu pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę plus dodatkowe - wynagrodzenie zależne od wyników
- wsparcie w procesie wdrożenia
- dużą samodzielność i wartościowe doświadczenie zawodowe
- miłą atmosferę w pracy
- dodatkowe benefity (szkolenia, imprezy, wyjazdy integracyjne, karta MultiSport)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CVi klauzulę o ochronie praw osobowych drogą elektroniczną na adres:
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji: www.wystawa.pl/Kariera/