Oferty pracy

OBSŁUGA FOTOBUDKI

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 kwi 2018 - brak

HAHA FOTO to prężnie rozwijająca się firma w branży eventów. Dzięki innowacyjnym fotobudkom rozkręcamy imprezy naszych klientów sprawiając, że zostają na długo w pamięci uczestników. Do obsługi nowych klientów i kolejnych imprez szukamy kilkunastu osób do współpracy.

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

obsługa logistyczna eventu (transport, montaż, demontaż fotobudki),
obsługa fotobudki w trakcie imprezy oraz interakcja z uczestnikami eventu,
reprezentowanie firmy.

Szukamy osób:
•    z Warszawy,
•    posiadających prawo jazdy kat. B i własne auto (kombi, van),
•    dyspozycyjnych (praca w godzinach wieczorno-nocnych oraz w weekendy),
•    gotowych do wyjazdów,
•    otwartych i komunikatywnych, wesołych i pozytywnie nastawionych do ludzi,
•    zorganizowanych i potrafiących działać ad hoc,
•    ze znajomością obsługi komputera,
•    mile widziana własna działalność gospodarcza i doświadczenie w pracy na eventach.

Oferujemy:
•    wesołą pracę, która przynosi ludziom radość,
•    stałe zlecenia,
•    dobre stawki per impreza,
•    zwrot kosztów podróży/noclegów.

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV na adres .
W temacie prosimy napisać „współpraca-eventy”