Oferty pracy

JUNION EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 maj 2018 - brak

Firma Adventure Warsaw specjalizująca się w turystyce przyjazdowe: wycieczki, gry miejskie, eventy, turystyka indywidualna. Działająca prężnie od 9 lat n rynku warszawskim. Poszukuje kreatywnego pracownika na stanowisko Junior Event Manager.

Opis stanowiska

Czego oczekujemy:
- otwartego umysłu i chęci do podejmowania wezwań
- znajomości Warszawy (restauracje, miejsca, obiekty kultury, atrakcje)
- doskonałej organizacji pracy, dokładności i samodzielności
- umiejętność podejmowania decyzji czasami pod presją czasu
- minimum 2 lata doświadczenia w branży eventowej/turystyce przyjazdowej/grach miejskich
- umiejętność pracy w grupie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( dodatkowej języki mile widziane)

Oferujemy pracę w kreatywnym fajnym zespole, umowę o pracę i możliwości rozwoju.
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres