Oferty pracy

ASYSTENT EVENT/INCENTIVE MANAGERA

Miasto: Warszawa (Mokotów)
Czas trwania rekrutacji: 29 maj 2018 - brak

Opis firmy

Agencja TRS www.trsagency.pl

Opis stanowiska

Jeśli czujesz że gdy jesteś na imprezie w klubie czy festiwalu wiele rzeczy zrobił byś mądrzej, lepiej i ciekawiej - to już wiesz – czeka na Ciebie kariera w branży MICE!

Jeśli jesteś:
• kreatywny i pracowity
• żądny wiedzy i przygody
• sumienny i upierdliwie dokładny
• stereotyp millenialsa budzi w tobie obrzydzenie i pogardę

Masz:
• angielski komunikatywny w małym palcu
• skończone lub na finiszu studia minimum licencjackie
• prawo jazdy kat. B
• obcykany Word, Excel oraz PowerPoint
Wiążesz swoje życie zawodowe z:
• sumienną pracą biurową przeplataną wyjazdami
• nauką poruszania się w branży MICE
• tworzeniem i wprowadzeniem dokumentacji, faktur, itp.

W zamian oferujemy:
• pracę przy ciekawych projektach branży MICE zarówno w kraju jak i za granicą
• naukę, naukę i jeszcze raz solidną naukę
• po czasie próbnym wybór kierunku kariery, oraz system prowizyjny jako dodatek do stałej pensji
• ciężką harówę, stres, krew, pot i łzy 😉

Nie zapomnij dodać:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Możesz wysłać swoje standardowe CV - ale w sumie, kto by to czytał.... Wyślij nam maila, napisz coś o sobie i
przekonaj nas!
Koniecznie napisz nam swoje oczekiwania finansowe!
Zbieramy CV do środy - 6 czerwca - potrzebujemy Cię od zaraz.

Powodzenia!
PS: odpowiemy tylko na interesujące nas maile. A odpowiadać będziemy do 12.06.2018r.
PS2: Uprzejmie informujemy że zgromadzone przez nas informacje dotyczące kandydatów będą spełniać obecną ustawę RODO. Zebrane dane dotyczące kandydatów zostaną usunięta z naszej bazy do dnia 30 czerwca 2018r. Każdy może zmienić lub usunąć swoje dane pisząc pod adres