Oferty pracy

ART DIRECTOR

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 czer 2018 - brak

Allegro jest agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej. Od ponad 25 lat oferujemy usługi z dziedziny Event marketingu, jak również ekspertyzę w obszarach ATL, BTL, PR, Digital oraz Incentive. Odpowiedzialni za jedne z największych projektów w Polsce takie jak Bestsellery Empiku 2017 szukamy do działu kreacji ludzi, którzy są gotowi pracować z najlepszymi.

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego i fajnego Art Directora, który jest gotów by jego kreatywność i umiejętności codziennie były wykorzystywane w pełni podczas pracy nad kolejnymi, wymagającymi briefami. Dostajemy te najlepsze, więc naturalnie szukamy tych najlepszych, którzy chcą zobaczyć jak ich pomysły zmieniają się w rzeczywistość.

Wymagania

- 2-3 lata doświadczenia zawodowego w środowisku zintegrowanej komunikacji marketingowej (event, ATL, BTL, digital)
- Autentyczne zainteresowanie zagadnieniami brandingu, designu, scenografii, reklamy i nowych mediów
- Doświadczenie w pracy wykraczające poza marki z segmentu FMCG
- Duch pracy zespołowej
- Biegła znajomość oprogramowania: Photoshop, Illustrator, InDesign (mile widziane inne narzędzia)
- Doświadczenie w projektowaniu opakowań, zaproszeń,
materiałów BTL i CI
- Praktyczna wiedza z zakresu DTP i druku
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana umiejętność rysowania

Oferujemy

- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość realizowania własnych pomysłów i ambicji zawodowych
- Efektywne podnoszenie umiejętności zawodowych i rozwoju
- Udział w projektach realizowanych na rzecz prestiżowych marek lokalnych i międzynarodowych
- Nieformalną atmosferę pracy w biurze położonym w centrum malowniczego parku
- Pracę w czołowej agencji eventowej docenianej przez branżę licznymi nagrodami

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na adres:
W tytule: ART DIRECTOR