Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

SENIOR PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 czer 2018 - brak

Opis firmy

ICP Group S.A. jest liderem marketingu angażującego w Polsce. Za pomocą skutecznych narzędzi incentive, event i content marketingu pomagamy naszym klientom angażować pracowników, partnerów biznesowych czy klientów i budować relacje. Realizujemy projekty o wąskim zakresie, jak i złożone omnikanałowe realizacje, w których wykorzystujemy synergię grupy.

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś osobą: -posiadającą co najmniej kilkuletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów incentive -którą cieszy wymyślanie nieszablonowych konwencji imprez -nastawioną na tworzenie produktów najwyższej jakości i realizacji celów -bardzo dobrze zorganizowaną -posiadającą wysoką kulturę osobistą -której nie są obce formuły w Excelu i zaprzyjaźnioną z PowerPointem -lubiącą negocjować -posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami i ludźmi -która swobodnie posługuje się językiem angielskim (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem!) to jest wielce prawdopodobne, że to właśnie na Ciebie czekamy!

 

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w tytule wiadomości proszę wpisać "Senior Project Manager".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ICP GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.