Oferty pracy

CREATIVE/SENIOR CREATIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 czer 2018 - brak

Opis firmy

Master Brand Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:
Szukamy ludzi z fantazją i doświadczeniem w branży eventowej , z lekkim piórem i twórczym zacięciem. Wymagana znajomość programu Keynote lub Power Point oraz udokumentowane doświadczenie na podobnych stanowiskach. Znajomość języków obcych i bezkonfliktowy charakter będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:
Pracę przy ciekawych i niestandardowych projektach, możliwość ciągłego rozwoju
i inspirującą atmosferę.

Kontakt:

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby rekrutacji i przyszłych rekrutacji”.