Oferty pracy

JUNIOR PROJECT MANAGER

Miasto: WARSZAWA
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2018 - brak

Ministry Of Creativity to zindywidualizowany event marketing – innowacyjne działania, atrakcyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do projektu. Zespół MOCY to nieograniczone zasoby energetyczne, zaangażowanie i osobowość, zbudowane na solidnych fundamentach – specjaliści wizji, detalu, pomysłu i realizacji eventów w dziedzinach: Corporation, Moto, Beauty, Fashion, Design, Sport, PR. Śmiałość, profesjonalizm, innowacyjność i unikalność to cechy rozpoznawcze Ministerstwa Kreatywności. Ministry of Creativity jest częścią MplusM event marketing.

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za:

  • pomoc przy pracach projektowych Project Managerowi
  • przygotowywanie pism, protokołów, zamówień i innych dokumentów,
  • dbanie o kompletność i porządek dokumentacji
  • kontakt z podwykonawcami
  • organizację spotkań i wizji lokalnych
  • wsparcie organizacyjne spotkań wewnętrznych w firmie oraz spotkań z klientami i z partnerami biznesowymi
  • pozyskiwanie partnerów i sponsorów
  • współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania

-  znajomość programów Office Excel i Power Point
- prawo jazdy kat. B
- doskonała organizacja pracy pod presją czasu
- umiejętności pracy w zespole
- łatwość nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży event- marketingowej.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: z dopiskiem w tytule „Junior Project Manager”. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko JUNIOR PROJECT MANAGER prowadzonym przez firmę MINISTRY OF CREATIVITY SP.ZO.O.Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."