Oferty pracy

SPECJALISTA DS. KONFERENCJI I BANKIETÓW

Miasto: Ożarów Mazowiecki
Czas trwania rekrutacji: 01 sie 2018 - brak

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe w Ożarowie Mazowieckim, oddalone zaledwie 12 km od centrum Warszawy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do współpracy doświadczonych osób do Działu Konferencji i Bankietów.

Opis stanowiska

- sprzedaż usług  hotelowych, konferencyjnych i bankietowych
- przygotowywanie ofert w tym przetargowych, kalkulacji cenowych oraz zawieranie umów
- budowanie trwałych relacji biznesowych
- planowanie i realizacja celów oraz strategii sprzedażowych hotelu
- koordynacja i rozliczanie imprez

Wymagania

- min. rocznego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w hotelu, znajomość systemu Probann będzie dodatkowym atutem
- dobrej znajomości  języka angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie, umiejętność pracy pod presją zadań i czasu
- otwartość i komunikatywność
- zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta
- wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych
- wysokiej kultury osobistej
- kreatywności, energii  i inicjatywy do działania
- dobrej organizacji pracy
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność gospodarczą
- atrakcyjny system premiowy
- szkolenia zawodowe
- możliwość korzystania z oferty hoteli należących do grupy Polish Prestige Club

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: z dopiskiem w tytule "Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów". Prosimy o dopisanie klauzuli: “Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 177 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r, nr 101 poz 926, z późniejszymi zmianami). Podanie danych jest dobrowolne. Tym samym oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie do ich wglądu.