Oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - HANDLOWIEC

Miasto: Łódź
Czas trwania rekrutacji: 04 sie 2018 - brak

Spółka Creality to jedna z wiodących agencji eventowych w Polsce. Obecna na rynku od 2008 roku, łączy dział eventowy, digital i studio graficzne. Jesteśmy ambitni i bardzo się staramy. Tworzymy zespół. Pracujemy dla przedsiębiorstw z całej Polski, dynamicznie się rozwijamy, a wśród naszych klientów są m.in. Bosch, Faurecia, Velux, Echo Investment, Atrium Real Estate, Apsys. Kreatywnie zmieniamy rzeczywistość. Atmosferę rodzinnej firmy łączymy z wybranymi standardami korporacyjnymi. Nasze najważniejsze wartości to zaangażowanie, rozwój i samodzielność. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie długofalowych relacji z klientami oraz za zapewnienie określonego poziomu przychodów.

Odpowiedzialność:
·budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
·pozyskiwanie nowych klientów
·przygotowanie ofert i ich umiejętna prezentacja
·bieżąca sprzedaż usług świadczonych przez firmę (aktywna oraz pasywna)
·negocjowanie warunków umów
·realizacja planów sprzedażowych
·współpraca z działami realizacji i innymi działami firmy

Wymagania:

•minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i prowadzeniu negocjacji handlowych
•silne predyspozycje handlowe
•obsługa komputera, w tym środowiska MS Office
•umiejętności komunikacyjne i budowania relacji

•zdolności analitycznego myślenia i chęć rozwoju
•nastawienie na osiąganie wyników poparte sukcesami
•umiejętność organizowania własnej pracy
•samodzielność, odpowiedzialność oraz wysoki poziom zaangażowania
•terminowość i punktualność
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
•dwuskaładnikowe wynagrodzenie uzależnione od wyników
•narzędzia służbowe (telefon, komputer, samochód do dyspozycji)
•samodzielność i decyzyjność rosnące wraz z doświadczeniem
•indywidualny budżet szkoleniowy i wewnętrzny program szkoleniowy
•prywatna opieka medyczna
•atmosfera firmy rodzinnej i wybrane korporacyjne standardy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w Creality sp. z o.o.