Oferty pracy

DIGITAL&GRAPHICS’ ACCOUNT EXECUTIVE

Miasto: Łódź
Czas trwania rekrutacji: 04 sie 2018 - brak

Spółka Creality to jedna z wiodących agencji eventowych w Polsce. Obecna na rynku od 2008 roku, łączy dział eventowy, digital i studio graficzne. Jesteśmy ambitni i bardzo się staramy. Tworzymy zespół. Pracujemy dla przedsiębiorstw z całej Polski, dynamicznie się rozwijamy, a wśród naszych klientów są m.in. Bosch, Faurecia, Velux, Echo Investment, Atrium Real Estate, Apsys. Kreatywnie zmieniamy rzeczywistość. Atmosferę rodzinnej firmy łączymy z wybranymi standardami korporacyjnymi. Nasze najważniejsze wartości to zaangażowanie, rozwój i samodzielność.

Opis stanowiska

 Odpowiedzialność:

- realizowanie projektów z zakresu social media

W tym:

·         kompleksowe przygotowanie i publikacja treści w kanałach social media

·         zarządzanie budżetami reklamowymi w celu osiągnięcia zamierzonych efektów

·         współtworzenie planów komunikacyjnych dla konkretnych projektów

·         bieżąca moderacja interakcji w kanałach social media

·         współorganizowanie i zarządzanie konkursami w portalach społecznościowych

·         działanie w ramach reżimu wynikającego z budżetu projektu

·         przygotowanie raportów prowadzonych działań

- realizowanie projektów z zakresu grafiki i digitalu

W tym:

·         współpraca z grafikami, programistami oraz klientem

·         bieżące monitorowanie postępów prac i nadzór nad procesem

- zgodna ze standardami firmy komunikacja z klientem

W tym:

·         utrzymywanie regularnej komunikacji z klientem

·         przygotowanie ofert handlowych i ich prezentacja

·         rozwiązywanie trudnych sytuacji i reklamacji w sposób, który buduje relację

·         pozyskanie nowych i utrzymanie obsługiwanych kontraktów

 - wsparcie działu eventowego przy działaniach związanych z digitalem i grafiką

W tym:

·         uczestniczenie w burzach mózgów

·         proponowanie rozwiązań służących osiąganiu pożądanych celów

·         przygotowanie propozycji i harmonogramów publikacji

- komunikacja i współpraca wewnątrz zespołu

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- bardzo dobra znajomość języka polskiego
- lekkość pióra, umiejętność formułowania myśli w krótki i atrakcyjny sposób
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- biegła, swobodna praca w środowisku Office i Windows
- znajomość obsługi social media (Facebook, Instagram)
- dobra organizacja i samodyscyplina pracy
- samodzielność i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
- terminowość i punktualność
- zmysł estetyczny
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętności komunikacyjne i budowania relacji

Oferujemy

- praca w pełnym wymiarze godzin
- indywidualny budżet szkoleniowy i wewnętrzny program szkoleniowy
- ciekawe, ambitne i odpowiedzialne projekty
- stabilna i pełna wyzwań praca w młodym zespole
- biuro pobudzające do kreatywnego myślenia
- profesjonalne wsparcie
- prywatny pakiet medyczny
- atmosfera firmy rodzinnej i wybrane korporacyjne standardy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w Creality sp. z o.o.