Oferty pracy

KAY ACCOUNT MANAGER DS. SPRZEDAŻY EVENTÓW

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 sie 2018 - brak

Digital Knowledge Village (knowledgevillage.pl) - centrum nowych technologii z infrastrukturą eventową i pełnym zapleczem multimedialnym. Dział sprzedaży i realizacji eventów poszukuje: Kay Account Managera ds. sprzedaży eventów

Opis stanowiska

Co chcielibyśmy Ci powierzyć:
•Sprzedaż usług w zakresie organizacji konferencji, szkoleń, wynajmu powierzchni eventowo-szkoleniowej
•Budowanie relacji z klientami
•Tworzenie i prezentacja ofert, które przedstawisz klientowi
•Pełnienie funkcji doradczych dla klienta
•Pozyskiwanie nowych kontaktów, które przełożysz na sprzedaż
•Przygotowywanie raportów z Twoich realizacji

Co chcielibyśmy Ci zaoferować:
•Pracę w świetnym zespole, który umożliwi Ci rozwój w zakresie sprzedaży i branży MICE
•umowę o pracę lub B2B, co wolisz ;)
•atrakcyjną podstawę i system premiowy
•codzienną porcję owoców
•możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych
•realny wpływ na rozwój działu – Twoje zdanie się u nas liczy! ;)

Nasze wymagania:
•minimum 4-letniego doświadczenia w sprzedaży usług eventowych
•umiejętności w zakresie procesu sprzedażowego b2b i budowania relacji biznesowych – level expert ;)
•doskonałych umiejętności organizacyjnych
•proaktywnego podejścia do pracy i zadań
•zaangażowania w pracę, realizację celów i kreatywności
•znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z klientami anglojęzycznymi
•dobra znajomość pakietu MS Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres z dopiskiem w tytule „KAMDKV”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.