Oferty pracy

PROJECT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 07 sie 2018 - 01 wrz 2018

Incentive Care - biuro podróży, które specjalizuje się w organizacji kreatywnych wyjazdów motywacyjnych i służbowych. Szuka: Project Managera

Opis stanowiska

Obowiązki:
• Kompleksowe przygotowanie kreatywnych programów wyjazdów
• Obsługa klientów korporacyjnych, sprzedaż, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
• Przygotowanie kosztorysów i planów budżetowych wyjazdów
• Kompleksowa realizacja projektów
• Budowanie relacji i zarządzanie podwykonawcami
• Wsparcie komunikacji biura za pomocą marketingu oraz social media, we współpracy z zespołem biura

Oczekujemy:
• Doświadczenia w turystyce, najlepiej przy organizacji wypraw po Europie i świecie, pozwalających poznać odwiedzane kraje nie tylko ze strony najpopularniejszych atrakcji
• Doświadczenia w podróżach (prosimy o listę odwiedzonych krajów)
• Znajomości MS Office
• Znajomości języków obcych, obowiązkowo angielski
• Umiejętności pracy w zespole i doświadczenia w obsłudze klienta
• Pasji do podróżowania i odkrywania świata
• Dyspozycyjności oraz gotowości do podróży
• Dobrej organizacji pracy
• Kreatywności

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach
• Pracę w dobrej atmosferze i przyjaznym i zaangażowanym zespole
• Wyjazd zagraniczne zarówno w roli pilota, koordynatora jak i wyjazdy studyjne typu fam trip
• Stałe wynagrodzenie oraz umowę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres do dnia 31 sierpnia 2018 roku.